Čo u nás nájdete

  • Satelitná televízia
  • DVD Prehrávač
  • Stolný futbal
  • Letná terasa
  • Lyžiarský vlek
  • Jukebox
  • V prípade záujmu karaoke


Bežkárské trate a lyžovačka

Služby » Bežkárské trate a lyžovačka

20 minút cesty autom od Chaty Štart sa nachádza Snow Paradise Veľká Rača

Medzinárodné lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica sa nachádza na Kysuciach, v pohorí Kysucké Beskydy. Poloha strediska je veľmi zaujímavá, pretože sa nachádza v blízkosti hraníc s ČR a PL, takisto aj prístup do strediska je bezproblémový a počas zimy bezpečne udržiavaný.

Najväčšou prednosťou strediska je jeho rozloha a dispozícia v troch rôznych, navzájom lyžiarsky prepojených lokalitách - Dedovka, Marguška a Lalíky. Nachádzajú sa tu zjazdovky všetkých náročností, takže si tu dobre zalyžujú všetci od začiatočníkov až po najnáročnejších lyžiarov. Ponuka služieb je pestrá - školy a škôlka, úschovňa, ski servis, požičovňa lyží a predajňa športových potrieb. Na spestrenie lyžovačky je možné požičať si skifox alebo zažiť adrenalín na bobovej dráhe, ktorá je najväčšou atrakciou v stredisku. Samozrejme v našej ponuke nechýba ani večerné lyžovanie.

K dispozícii je takmer 14 km pravidelne upravovaných zjazdoviek, všetky sú zasnežované technickým snehom. Počet zjazdoviek: 13, z toho 7 modrých (ľahká náročnosť), 4 červené (stredne ťažká), 2 čierne (ťažká). Vyznávači bežeckého lyžovanie si tiež prídu na svoje, nachádzajú sa tu bežecké trasy - Stopa zdravia v dĺžke 1, 3 a 5 km. Nástup na uvedené trasy je od vrcholovej stanice sedačkovej lanovky v Dedovke.
 


30 minút cesty autom od Chaty Štart nájdete Ski Areál Mosty u Jablunkova.

Ski areál Mosty u Jablunkova je unikátny areál v Českej republike so zameraním na celoročné voľnočasové aktivity. Bohatá ponuka služieb areálu je ojedinelá ako svojou rozmanitosťou, tak cenami.

V zimnej sezóne ponúkame 3 upravované zjazdovky v celkovej dĺžke 2100 m, umelé zasnežovanie, intenzívne osvetlenie zjazdových tratí, snowpark, lyžiarsku školu, 44 km upravovaných bežeckých tratí, značkový ski servis, stanovište horskej služby a bobovú dráhu s celoročnou prevádzkou.

V zime je stredisko rok od roku vyhľadávanejším najmä vďaka kvalitnej úprave zjazdových tratí, vďaka ľahkej dostupnosti a výhodným cenám.

 

 

 

Bližšie informácie a aktuálny stav tratí Vám radi zistíme